Ciekawostki
2018-04-10

8 fryzur które nie podobają się facetom

Brunetki, blondynki... o ile kolor włosow potrafi pięknie podkreślić naszą urodę, o tyle nie ma aż tak dużego znaczenia w oczach mężczyzn, jak niektóre nasze uczesania i fryzury! Oczywiście, aby wyglądać dobrze, musimy dobrze się czuć, więc jeśli twoja fryzura dodaje ci pewności siebie, nie ma sensu w ogóle przejmować się opinią innych! Jednak ślepe podążanie za modą i trendami nie zawsze jest dla nas korzystne i często zostaje odbierane przez mężczyzn jako mało kobiece. Rzuć tylko okiem, za jakimi fryzurami nie przepadają panowie...

Wygolone fryzury i ekstremalnie krótkie włosy

To numer 1 na liście znienawidzonych kobiecych fryzur przez panów. Modne wycięcia, wygolone boki do skóry głowy lub co gorsza ekstremalnie krótkie fryzury. Według panów są kompletnie nie do przyjęcia. Oczywiście tyczy się to jedynie tych pań, które na własne życzenie decydują się nosić krótkie, męskie fryzury.

Grzybki

Kolejna fryzura, która jest wysoko na liście fryzur małokobiecych. Tzw. grzybek to fryzura krótka, z wyraźnie zarysowanymi konturami cięcia, często z wygoleniem w dolnejj parti głowy. O ile nam wydaje się podkreślać naszą osobowość i indywidualność, o tyle panowie nie widzą w niej nic kobiecego.

Grzywki jak od garnka

Można powiedzieć, że to kolejny przykład na to, że geometryczne, mocne cięcia nie wpisują się w gusta mężczyzn. Ciężkie, proste grzywki ponoć nie dodają nam uroku.

Asymetryczne cięcia

Asymetryczne fryzury jeszcze do niedawna były uznawane za jedne z modniejszych cięć, jakie możemy sobie sprawić. Okazuje się jednak, że mężczyźni również ten rodzaj fryzur zaliczają do tych, których nie lubią. Ostre cięcia nie są według panów przeznaczone dla delikatnych kobiet. 

Dredy

Co prawda, dredy nie są najpopularniejszą fryzurą noszoną przez kobiety, jednak i one znalazły się na tej liście. Według mężczyzn wyglądają one zbyt cięzko, niechlujnie i z pewnością nie kobieco.

Widoczne odrosty

O ile nie nosisz koloryzacji typu ombre/sombre, o tyle lepiej przykładać uwagę do wzrostu i wyglądu naszych farbowanych włosów. Według panów, widoczny odrost na naszych głowach jest oznaką zaniedbania i nigdy nie wygląda korzystnie.

Weselne ciężkie upięcia

Upięcia, które wyglądem przypominają cięzki hełm, również nie zaliczają się do tego co się podoba panom. Tona lakieru, mocny tapir, setki wsuwek... Lepiej poprosić fryzjera o upięcie, które nie tylko będzie przyjemniejsze dla oka mężczyzn ale również będzię dużo wygodniejsze i lżejsze dla naszej głowy.

Zbyt zwariowane kolory

Co prawda jest to na końcu listy znienawidzonych fryzur przez panów, jednak warto podkreślić, że mężczyźni nie są zwolennikami kolorowych pasm na naszych głowach. O ile delikatne, pastelowe pasemka według nich wyglądają dobrze, o tyle kolory niczym zwariowane papugi nie mają nic wspólnego z podkreślaniem naszej urody.